MODELLBÅT, bemålat trä, eka. 1900-talets mitt.

280266. MODELLBÅT, bemålat trä, eka. 1900-talets mitt.

Kravellbyggd, bemålad.
1 st eka, längd 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kravellbyggd, bemålad.
1 st eka, längd 74 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 012