ARMBANDSUR, Champion Virtue, stål, quartz.

2802588. ARMBANDSUR, Champion Virtue, stål, quartz.

Herrur 47 mm
Ref nr. C1145
Kronograf
Stållänk.

Repor, slitage, anlupningar eller limrester på baklocket,. Ej öppnad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 47 mm
Ref nr. C1145
Kronograf
Stållänk.

Antal besök: 1 130