PER FALK. Berghäll, olja på duk, signerad.

280229. PER FALK. Berghäll, olja på duk, signerad.

47 x 60 cm.

några stifthål.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 60 cm.

några stifthål.

Antal besök: 920