LEKSAKSBILAR, 7 st främst Shabak.

2801899. LEKSAKSBILAR, 7 st främst Shabak.

WV, Golf, V.I.P club 96, Shabak
WV, Golf, Shabak
WV, Golf combi, Shabak
WV, Polo, Shabak
WV, Passat, Shabak
Audi 100
Audi 100, Gama mini.

Bruksslitage, 5 av 7 bilar i originalkartong, skador på kartonger.

Gör en kostnadsfri värdering!

WV, Golf, Shabak
WV, Golf combi, Shabak
WV, Polo, Shabak
WV, Passat, Shabak
Audi 100
Audi 100, Gama mini.

Antal besök: 327