SKÄNK, "Äpplet", ek, 1900-tal.

2801877. SKÄNK, "Äpplet", ek, 1900-tal.

Höjd ca 122 cm
Bredd ca 140 cm
Djup ca 53 cm.

Fläckar, märken, repor.
Fanérskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 122 cm
Bredd ca 140 cm
Djup ca 53 cm.

Fläckar, märken, repor.
Fanérskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 182