WILLY NILSSON. OLJA PÅ DUK.

WILLY NILSSON. OLJA PÅ DUK.
2801635. WILLY NILSSON. OLJA PÅ DUK.

Interiörmotiv från bar. Signerad. Bildmått: ca 90 x 64 cm. Rammått: ca 102 x 78 cm.

Lättare ramslitage, litet hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 491