LUDVIG RICHARDE. Kustbild, olja på pannå, signerad.

280162. LUDVIG RICHARDE. Kustbild, olja på pannå, signerad.

49 x 28 cm.

fläckig.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 28 cm.

fläckig.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Antal besök: 988