LAGE LINDELL. Hamnmotiv från Gotland, färglitografi, signerad och numrerad 50/50.

280153. LAGE LINDELL. Hamnmotiv från Gotland, färglitografi, signerad och numrerad 50/50.

ca 48 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lage Lindell (1920–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 48 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lage Lindell (1920–1980)

Antal besök: 667