SOFFA, karl-johan, omkring 1800-talets mitt.

280104. SOFFA, karl-johan, omkring 1800-talets mitt.

Längd 260, bredd 80, höjd 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 757