SMÅLANDSSTAKE, Thor Malmsten. Signerad och daterad-88.

280100. SMÅLANDSSTAKE, Thor Malmsten. Signerad och daterad-88.

Höjd ca. 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 940