ELGITARR, Fender Stratocaster, USA, omkring 1980.

2800967. ELGITARR, Fender Stratocaster, USA, omkring 1980.

Sunburst. I originalcase. Axelrem, svajarm, ett paket strängar, samt verktyg medföljer. Serienr S992168. Längd 99 cm.

Mindre bruksslitage. Mindre repor och märken. Korrosion på strängar, band och omkopplare, gitarren tycks vara ospelad sedan lång tid. Ej genomgången och testad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 170