LAVOAR, marmorimitation, 1900-tal.

2800910. LAVOAR, marmorimitation, 1900-tal.

Höjd 95 cm
Bredd 87 cm
Djup ca 53 cm.

åldersslitage/bruksslitage, fläckar/märken/torrsprickor/skav/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 95 cm
Bredd 87 cm
Djup ca 53 cm.

Antal besök: 678