2800682. BILBANA, elektrisk, Märklin Sprint, 1900-talets andra hälft.
Bilbana med två bilar och kontroller.
I förpackning.
Förpackning ca 50x65cm.
Bruksslitage, förpackning med skador. Remsor till bana torkade. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
Ett samlarhem