BILBANA, elektrisk, Märklin Sprint, 1900-talets andra hälft.

2800682. BILBANA, elektrisk, Märklin Sprint, 1900-talets andra hälft.

Bilbana med två bilar och kontroller.
I förpackning.
Förpackning ca 50x65cm.

Bruksslitage, förpackning med skador. Remsor till bana torkade. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Ett samlarhem

Gör en kostnadsfri värdering!

I förpackning.
Förpackning ca 50x65cm.

Tema

Ett samlarhem

Antal besök: 691