SIDEBOARD, "Korsör", Ikea, teak, 1960-tal.

2800646. SIDEBOARD, "Korsör", Ikea, teak, 1960-tal.

Mittendel med lådor, sidor med skjutdörrar samt hyllinredning.
Bredd 182,5 cm, höjd 76 cm, djup 42 cm.

Bruksslitage, ett sidostycke solblekt, två fanersläpp på var sidostycke mot bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 034