TIMO SARPANEVA. Flaska, glas, "Fågelflask", signerad.

280064. TIMO SARPANEVA. Flaska, glas, "Fågelflask", signerad.

Blå glasmassa, höjd 20 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Timo Sarpaneva (1926–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå glasmassa, höjd 20 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Timo Sarpaneva (1926–2006)

Antal besök: 1 863