VÄGGHYLLA, teak, stringmodell, 1900-talets andra hälft.

2800462. VÄGGHYLLA, teak, stringmodell, 1900-talets andra hälft.

2 st Gavlar, 76 x 18 cm.
3 st Hyllplan, 78 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st Gavlar, 76 x 18 cm.
3 st Hyllplan, 78 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 423