SKÅL samt BREVPRESS. Murano, 1900-tal.

280030. SKÅL samt BREVPRESS. Murano, 1900-tal.

Höjd 6 - 12 cm.

Brevpress med repor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 - 12 cm.

Brevpress med repor, nagg.

Antal besök: 815