Stockholms Auktionsverk Sickla
Konst
Måleri
WILLY KUKUK. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad.
2800252. WILLY KUKUK. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad.
Ca 60x60 cm.
Smärre krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 60x60 cm.
Smärre krackelyr.
506