PLAYMOBIL, byggsatser, 1970/80-tal.

2800179. PLAYMOBIL, byggsatser, 1970/80-tal.

Vägvält, Jeep, Ambulans, Diligens, Indiankanot, Rymdsoldater mm.
Byggsatser i delar.
Totalt 30 "gubbar".

Bruksslitage, oklart ifall kompletta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byggsatser i delar.
Totalt 30 "gubbar".

Antal besök: 2 665