ÅKE LILJESON. 2 st, akvarell och olja på duk, signerade och daterad 1927 och 1935.

280008. ÅKE LILJESON. 2 st, akvarell och olja på duk, signerade och daterad 1927 och 1935.

Motiv med båtar.
Ca. 23x30 samt 33x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv med båtar.
Ca. 23x30 samt 33x46 cm.

Antal besök: 637