SPEGEL, 1800/1900-tal.

SPEGEL, 1800/1900-tal.
280003. SPEGEL, 1800/1900-tal.

Förgylld. Höjd 47 cm, längd 64 cm.

Sprickor. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor. Färgbortfall.

Antal besök: 887