SILVERSKÅL med glasinsats, GAB 1922.

280002. SILVERSKÅL med glasinsats, GAB 1922.

Förgylld insida. 420 gram. Diameter 22 cm, höjd 8,5 cm.

Gravyr. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gravyr. Bruksslitage.

Antal besök: 1 785