VÄSKOR, ett par, läder, militär, för häst, 1900-tal.

2799982. VÄSKOR, ett par, läder, militär, för häst, 1900-tal.

Märkta K3 No 238.
Höjd ca 45 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta K3 No 238.
Höjd ca 45 cm vardera.

Slitage.

Antal besök: 542