SKRIVBORDSLAMPA samt vägghylla "string", omkring 1900-talets mitt.

279996. SKRIVBORDSLAMPA samt vägghylla "string", omkring 1900-talets mitt.

Lampans höjd ca 32.
Hyllans bredd 27, djup 31, höjd 21,5 cm.

Bruksslitage, lampan ej funktionstestad, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampans höjd ca 32.

Antal besök: 910