KARMSTOL, fransk empirestil, 2000-tal.

2799472. KARMSTOL, fransk empirestil, 2000-tal.

Stomme av valnöt, delvis förgylld. Skinnklädsel. Höjd 95 cm. Sitthöjd 46 cm. Bredd 60 cm.

Bruksslitage, något slagmärke, skinn med viss patina, liten listskada på främre ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 289