Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ERIK ELFVÉN. "Stenbrott Bohuslän". Olja på pannå, signerad.
279920. ERIK ELFVÉN. "Stenbrott Bohuslän". Olja på pannå, signerad.
Ca. 37x54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 37x54 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 111