NILS-ERIK JOHANSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 25/170.

279896. NILS-ERIK JOHANSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 25/170.

Komposition med rokokostol och paprika.
Ca. 48x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 48x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 033