PARTI KERAMIK, 5 delar, Höganäs samt "Eldorado Brun", Gustavsberg.

279895. PARTI KERAMIK, 5 delar, Höganäs samt "Eldorado Brun", Gustavsberg.

Kanna modell 634, höjd 17 cm
Kanna modell 707, höjd 13,5 cm
Flaska modell 775
Soppterrin modell 756, eldfast, höjd 23,5 cm
Stämplade Höganäskeramik, Hand Made in Swden
Karott med stärt, höjd 10,5 cm
Stämplad Eldorado Brun 3, Gustavsberg.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna modell 634, höjd 17 cm
Flaska modell 775

Bruksskick.

Antal besök: 1 733