PALL, flätad sits, 1900-talets andra hälft.

2798908. PALL, flätad sits, 1900-talets andra hälft.

35 x 35 cm.
Höjd 41 cm.

Bruksslitage, skav.
Aningen ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 35 cm.
Höjd 41 cm.

Bruksslitage, skav.
Aningen ostadig.

Antal besök: 634