SÄNGBORD i teak, ett par, 1960-talet.

279873. SÄNGBORD i teak, ett par, 1960-talet.

Fanerade sänbord med ett ribbat hyllplan samt en låda
Höjd 63 cm
Bredd 35 cm
Totaldjup 48 cm.

Bruksslitage
Repor, märken
En ribba saknas, underhålla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm
Bredd 35 cm
Totaldjup 48 cm.

Bruksslitage
Repor, märken
En ribba saknas, underhålla.

Antal besök: 857