Text "Fünf millionen Volkswagen 1945-1961"
Diameter ca 40,1 mm, tjocklek ca 2,71 mm
Vikt ca 24,5 gram
Stämplad 1000.
Bruksskick.
Vikt ca 24,5 gram
Stämplad 1000.
Bruksskick.