MYNT, silver, Volkswagen minnesmynt.

2798714. MYNT, silver, Volkswagen minnesmynt.

Text "Fünf millionen Volkswagen 1945-1961"
Diameter ca 40,1 mm, tjocklek ca 2,71 mm
Vikt ca 24,5 gram
Stämplad 1000.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 24,5 gram
Stämplad 1000.

Bruksskick.

Antal besök: 631