STIG JONZON. "Stranden, Stenåsa, Öland". Olja på pannå, signerad och daterad 1952.

279846. STIG JONZON. "Stranden, Stenåsa, Öland". Olja på pannå, signerad och daterad 1952.

44 x 52 cm.

Någon liten fläck.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 52 cm.

Någon liten fläck.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 994