SIDNEY ROBERTSON RODGER. Landskap. Olja på duk, signerad S R Rodger.

279844. SIDNEY ROBERTSON RODGER. Landskap. Olja på duk, signerad S R Rodger.

44,5 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44,5 x 60 cm.

Antal besök: 4 054