Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
SIDNEY ROBERTSON RODGER. Landskap. Olja på duk, signerad S R Rodger.
279844. SIDNEY ROBERTSON RODGER. Landskap. Olja på duk, signerad S R Rodger.
44,5 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44,5 x 60 cm.
3 118