BYRÅ, 1930/40-tal.

BYRÅ, 1930/40-tal.
2798182. BYRÅ, 1930/40-tal.

Alm- och björkfanerad. Rak form, fem lådor. Mässingsknoppar. Bredd 102, djup 45, höjd 60 cm.

Bruksslitage. Skivan med liten lackskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
2798182. BYRÅ, 1930/40-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 564