SKÅP, med snedklaff, 1900-tal.

279815. SKÅP, med snedklaff, 1900-tal.

Längd 110 cm.
Bredd ca 50 cm.
Totalhöjd 212 cm.

Bruksslitage, repor, slagmärken, trä svällt på nedersta lådan, list på klaff med skada (del finns).

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm.
Bredd ca 50 cm.
Totalhöjd 212 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 957