SPEGEL, 1800/1900-tal.

SPEGEL, 1800/1900-tal.
279813. SPEGEL, 1800/1900-tal.

Höjd 140, bredd 60,5 cm.

Slitage, märken, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 140, bredd 60,5 cm.

Antal besök: 733