SKÅL, stengods, Stig Lindberg, signerad Stig L.

279803. SKÅL, stengods, Stig Lindberg, signerad Stig L.

Höjd 13,5 cm.
Diameter 20 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm.
Diameter 20 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 590