MATSALSGRUPP, 13 delar, 1900/2000-tal.

279795. MATSALSGRUPP, 13 delar, 1900/2000-tal.

Bord, ca. längd 150, bredd 110, höjd 74 cm.
Stolar, 10 st.
Karmstolar, ett par.
Skivor, 2 st á 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 10 st.
Karmstolar, ett par.
Skivor, 2 st á 55 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 685