MATTA, rölakan, 200 x 136 cm, signerad IS.

279774. MATTA, rölakan, 200 x 136 cm, signerad IS.

Komposition i blått, märkt med monogram "IS"
200 x 136 cm.
Ingegerd Silow
.

Slitage på sidorna, fläckar.
Bruks/Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

200 x 136 cm.
Ingegerd Silow
.

Slitage på sidorna, fläckar.
Bruks/Åldersslitage.

Antal besök: 522