ARMBAND, gulddoublé , MTL,1960-tal.

2797645. ARMBAND, gulddoublé , MTL,1960-tal.

Längd 20 cm
Bredd 2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm
Bredd 2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 8 910