ANDERS FOGELIN. Köbmagergade med Ronde torn, färglitografi, signerad och daterad 1977 samt numrerad 168/325.

279717. ANDERS FOGELIN. Köbmagergade med Ronde torn, färglitografi, signerad och daterad 1977 samt numrerad 168/325.

Bildyta 43x49 cm.

Gulnad, bucklig.

Anders Fogelin (1933–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 43x49 cm.

Gulnad, bucklig.

Anders Fogelin (1933–1982)

Antal besök: 1 126