ÖLGÅS, Dalarna, 17/1800-tal.

ÖLGÅS, Dalarna, 17/1800-tal.
279706. ÖLGÅS, Dalarna, 17/1800-tal.

Längd 13 cm
Höjd 9 cm.

Åldersslitage. Mindre träflisor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13 cm
Höjd 9 cm.

Antal besök: 4 559