GOLVLAMPA "Knubbling", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus.

279701. GOLVLAMPA "Knubbling", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus.

Golvlampa i vit plast och vitlackerad metall.
Etikettmärkt Atelje Lyktan Åhus Made in Sweden.
Höjd 135 cm.
Diameter ca 55 cm.

Slitage.
Repor.
Märken.
Anlöpningar, metall rostig.
El ej funktionstestad.
Raster snett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 135 cm.
Diameter ca 55 cm.

Slitage.
Repor.
Märken.
Anlöpningar, metall rostig.
El ej funktionstestad.
Raster snett.

Antal besök: 9 890