279701. GOLVLAMPA "Knubbling", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus.
Golvlampa i vit plast och vitlackerad metall.
Etikettmärkt Atelje Lyktan Åhus Made in Sweden.
Höjd 135 cm.
Diameter ca 55 cm.
Slitage.
Repor.
Märken.
Anlöpningar, metall rostig.
El ej funktionstestad.
Raster snett.