JAEGER-LECOULTRE, reseväckarur, 1950/60-tal.

2796945. JAEGER-LECOULTRE, reseväckarur, 1950/60-tal.

Boett i mässing, 8 dagars gångreserv, alarm, läderklädd, boettnr. 121765, höjd ca 10 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, fodral med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 908