Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ARMAND BEAUVAIS. "Tvätterskor", Olja på duk, signerad.
279680. ARMAND BEAUVAIS. "Tvätterskor", Olja på duk, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
65 x 49 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 49 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 248