BALANSLEKSAK, målad metall, 2000-tal.

2796693. BALANSLEKSAK, målad metall, 2000-tal.

Höjd 35, längd ca 14 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35, längd ca 14 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 298