GYMNASTIKBOCK, Killingmo & Tønsberg, Aurskog, Norge.

2796598. GYMNASTIKBOCK, Killingmo & Tønsberg, Aurskog, Norge.

Trä med överdel i läder. Ben med ställbar höjd, gummiavslut och hjul. Lädertoppen 60 x 40 cm, lägsta höjd c:a 115 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 513