LENNART JIRLOW. Färglitografi.

279618. LENNART JIRLOW. Färglitografi.

Blommor i fönstret. Signerad och numrerad 310/400 ex.
54x38 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x38 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 889