Mid Century Design Teak Highboard.

2796169. Mid Century Design Teak Highboard.

Teak hög bräda, mitten av århundradet design Teakfaner med två dörrar, hyllor, 4 lådor och utfällbart skrivbord.

cca H 125 cm x B 220 cm x 40 cm.

Tecken på användning är närvarande. repor och stötar. Vissa defekter i faner. En dörr sitter fast lite.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 472